Akcja „Złotówka zamiast kwiatka” – wesprzyj działalność Samorządu Uczniowskiego

Zbliża się Dzień Edukacji Narodowej. To wspólne święto wszystkich pracowników szkoły, uczniów i nauczycieli. Właśnie z tej okazji w tym roku chcielibyśmy zachęcić rodziców i uczniów do wzięcia udziału w akcji „Złotówka zamiast kwiatka”, mającej na celu wsparcie działalności Samorządu Uczniowskiego. SU to wszyscy uczniowie naszej szkoły. Po roku przerwy spowodowanej sytuacją pandemiczną w naszym kraju zależy nam na aktywizowaniu uczniów. Zaplanowaliśmy między innymi takie działania jak:

- kiermasz jesienny;

- szkolne imprezy, np. andrzejki, mikołajki, walentynki;

- konkursy, np. przywitanie wiosny – konkurs na ozdabianie drzwi klas;

- organizacja tematycznych piątków i wiele, wiele innych.

Nie uda nam się zorganizować tego wszystkiego bez materialnego wsparcia. Stąd zrodził się pomysł, by 14 października przeprowadzić zbiórkę do puszki na działalność Samorządu Uczniowskiego. Jego przedstawiciele pojawią się tego dnia we wszystkich klasach z życzeniami oraz puszką, do której będzie można wrzucić symboliczną „złotówkę”.
Już dzisiaj serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań poprzez udział w akcji.