Szkolny Konkurs Plastyczny pt. "Przypowieści biblijne"

W naszej szkole został zorganizowany Szkolny Konkurs Plastyczny pt. "Przypowieści biblijne" dla uczniów kl. I-III.
Celem konkursu było poznanie przypowieści Pana Jezusa; ukazanie wartości Biblii w życiu chrześcijanina; zachęcenie do większego zainteresowania treścią Biblii oraz rozwijanie twórczego myślenia u dzieci.
Komisja konkursowa w składzie: p. Dorota Świtaj, p. Joanna Sierzputowska oraz p. Monika Krzywkowska przyznały następujące miejsca: Kacper Kasak z kl. I c - I miejsce; Maja Kowalewska z kl. II c- II miejsce; Lucjan Szczypski z kl. III b- III miejsce.
Organizatorem i sponsorem nagród była  p . Monika Krzywkowska, która dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie
i wzięli udział w konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymają od organizatora nagrody:)

Nagrodzone prace