Dzień otwarty w "Trójce"

Zobacz zdjęcia

12.04.22 r. iławska Trójka otworzyła szeroko drzwi dla naszych przyszłych uczniów i ich rodziców.
Odwiedziło nas sporo gości, którym zaprezentowaliśmy naszą placówkę.
Całe wydarzenie rozpoczął pokaz gimnastyczny uczennic klas 1-3,które pod okiem pani Ani Sendzik, mogły zaprezentować swoje wysokie umiejętności.
Następnie dyrektor szkoły, pani Grażyna Stolarska, przedstawiła kadrę pedagogiczną oraz ofertę naszej szkoły.
Odrębną część spotkania poświęciliśmy klasie sportowej o profilu pływackim, która będzie funkcjonowała od nowego roku szkolnego.
O systemie szkolenia w oddziale sportowym, opowiadał trener pływania, pan Radosław Burza.
Po spotkaniu, oprowadziliśmy naszych gości po szkole, prezentując nasze pracownie i ważne miejsca w szkole.
Wycieczka po zakamarkach iławskiej Trójki, obfitowała w niespodzianki przygotowane przez naszych nauczycieli i uczniów.
Mamy nadzieję, że było to przyjemne popołudnie dla wszystkich, którzy zdecydowali się dziś nas odwiedzić.
Serdecznie dziękujemy za przybycie ?

Informacje o rekrutacji do szkoły w r. szk. 2022/23