Sprzęt sportowy od fundacji działającej przy KPMG Polska

2.06.22 r. w SP3 Iława niezwykłe wydarzenie, które zapamiętamy na długo.
Fundacja działająca przy KPMG Polska, której celem  jest działalność na rzecz  dzieci i młodzieży, wyrównująca szanse edukacyjne, postanowiła objąć swoim wsparciem iławska Trójkę.
Ośmioosobowy zespół przedstawicieli firmy KPMG  złożył nam dziś wizytę, obdarowując naszą placówkę sprzętem sportowym o wartości 9 tysięcy złotych !!!!
Pan Andrzej Bernatek - przedstawiciel zespołu, opowiedział o firmie, o fundacji, a także o tym, dlaczego to iławska szkoła zwróciła uwagę naszych gości.
Zostaliśmy docenieni za działania na rzecz uczniów z Ukrainy, z czego jesteśmy dumni.
Młode pokolenie pracowników KPMG opowiadało uczniom klas 7 i 8 o swoich ścieżkach zawodowych, o zawodzie prawnika  oraz doradcy podatkowego.
Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie .
Jest to dla nas wielki zaszczyt.

Zdjęcia ze spotkania