Szkolny Konkurs Plastyczny pt. "Przypowieści biblijne" dla uczniów kl. IV-VI.

 Galeria zdjęć

W naszej szkole został zorganizowany Szkolny Konkurs Plastyczny pt. "Przypowieści biblijne" dla uczniów kl. IV-VI.
Celem konkursu było poznanie przypowieści Pana Jezusa; ukazanie wartości Biblii w życiu chrześcijanina; zachęcenie do większego zainteresowania treścią Biblii oraz rozwijanie twórczego myślenia u dzieci.
Komisja konkursowa w składzie: dr Anna Domurat, mgr Dariusz Czajka, mgr Dorota Świtaj, mgr Leszek Dolewski przyznali następujące miejsca: Klaudia Strzelecka z kl. V b- I miejsce; Zofia Stanowicka
z kl. V b- II miejsce, Damian Stolarczyk z kl. IV c- III miejsce.
Sponsorem nagród była  Rada Rodziców naszej szkoły. Organizator konkursu, dr Monika Krzywkowska dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. A zwycięzcą składa serdeczne gratulacje.