Pamiętaj o codziennym głosowaniu!

Od czwartku 24.10.2019r. do 28.11.2019r. codziennie głosujemy za pośrednictwem aplikacji mobilnej Empik na zgłoszoną przez naszą szkołę pracę do ogólnopolskiego konkursu ,,Tysiąc powodów, by czytać’’. Mamy o co walczyć. Możemy wygrać 1000 książek do naszej biblioteki szkolnej. Działając razem mamy szansę, by osiągnąć sukces.

 

Jak głosować?

1. Pobieramy bezpłatną aplikację mobilną Empik.

2. Zaloguj się lub zarejestruj w programie Mój Empik.

3. Wybierz pracę naszej szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Iławie i oddaj głos.

4. Z telefonu możesz zagłosować tylko raz dziennie.

5. Pamiętaj o codziennym głosowaniu!

 

Praca, na którą głosujemy:

Praca, którą uczniowie wykonali na zajęciach plastycznych i czytelniczych nawiązuje do sceny z książki pt: ,,Wojownicy. Nowa Przepowiednia’’. Ukazuje ona koty stające na wzgórzu i wpatrujące się w nowy dom. Sześciu wojowników pokazało pobratymcom trudną drogę do schronienia. Czasami w życiu jest tak samo. Żeby było dobrze potrzebna jest pomoc innych np. rodziny czy przyjaciół. Książki pomagają nam to zrozumieć. Jak głosi napis na plakacie: ,,Z książki płynie odwaga, książka w życiu pomaga’’.