Szlachetna Paczka 2019

Szlachetna Paczka 2019 – w naszej szkole już za nami. W tym roku szkolnym okazaliśmy tak wielkie sera, że przygotowaliśmy paczki dla trzech rodzin. Do akcji Szlachetnej Paczki włączyły się klasy pierwszego i drugiego etapu edukacyjnego. Była to wyjątkowa Paczka  Szlachetna ponieważ zdołaliśmy, dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu uczniów ich rodziców, pracowników szkoły, firmom zaspokoić najpilniejsze potrzeby tych rodzin.

Oprócz podstawowych produktów żywnościowych, chemicznych i odzieży, rodziny otrzymały węgiel, materiały budowlane, mikrofalówkę, odkurzacz, serwisy obiadowe oraz wymarzone upominki dla każdego członka rodziny. Z pewnością święta tegoroczne będą dla tych rodzin  będą wyjątkowe i ciepłe.  Ofiarowaliśmy Im radość i wiarę w drugiego człowieka.

Wspólnie z uczniami klas VIIC I VIIIB przygotowaliśmy 22 paczek, które zostały przewiezione do magazynów Szlachetnej Paczki a następnie do wybranych rodzin. Nasza szkoła już po raz 8 i myślę, że nie ostatni uczestniczyła w akcji charytatywnej.

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować za dar serca wszystkim, którzy przyczynili się do dzielenia się dobrem. Otworzyli swoje serca na drugiego człowieka. Okazuje się, że KOCHAMY LUDZI.

Szkolny koordynator

Anna Pielecka

GALERIA ZDJĘĆ