BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III

 

 

W „Trójce” karnawał rozpoczęty! W piątek przed feriami 17 stycznia 2020 roku bawili się uczniowie z klas młodszych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Udekorowana balonami hala widowiskowo-sportowa stworzyła klimat do uciechy.

Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielanie się w ulubione postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, elfy, biedronki, księżniczki, piratów, policjantów, naukowców… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dostarczały one emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt. Animatorzy prowadzący bal zachęcali do tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet głośno śpiewały. Urozmaicali zabawę różnego rodzaju zabawami i konkursami, w których uczniowie chętnie brali udział. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę. Wspólna zabawa z pewnością dostarczyła wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Zobacz zdjęcia

Anna Barbarska