Wizyta sześciolatków

W środę 12 lutego odwiedziła naszą szkołę grupa sześciolatków z przedszkola Mali Odkrywcy. Pod opieką swoich pań oraz naszej pani logopedy zwiedziły szkołę, oraz uczestniczyły w krótkich zajęciach w gabinecie logopedycznym. Wędrując korytarzami szkoły, maluchy ciekawie się rozglądały, zadając pytania i interesując się wszystkim, co mogły zobaczyć za kolejno mijanymi drzwiami.

Zaglądały do sal lekcyjnych, podpatrywały, jak pracują na lekcjach ich przyszli koledzy. Zwiedziły bibliotekę, gdzie panie bibliotekarki obdarowały ich zakładkami do książek. Zobaczyły, jak  wygląda sala komputerowa, świetlica, gabinet pielęgniarki, sala gimnastyczna oraz salka rehabilitacyjna, a nawet gabinet pani dyrektor. Ogromne zaciekawienie wzbudził w przedszkolakach łącznik między szkołą a halą miejską, którym powędrowały, aby zobaczyć ćwiczących na hali naszych uczniów. Największą sensację wzbudził jednak wodopój. Żaden przedszkolak nie odmówił sobie skorzystania z niego.Pełną wrażeń wizytę w szkole zakończyły krótkie zajęcia logopedyczne, podczas których dzieci otrzymały pamiątkowe ołówki, ulotki informacyjne o naszej szkole i słodkie „conieco”. Fotogaleria

Zapraszamy do nas po wakacjach!

ZOBACZ ZDJĘCIA