KREATYWNI W DOMU internetowy konkurs plastyczny

KREDKI, FARBY, FLAMASTRY i inne akcesoria w dłoń!

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.

Wasze zadanie:

• wykonać pracę plastyczną np. rysunek, kolaż, pracę malarską lub innego typu dzieło,
  • tematyka pracy jest dowolna,
  • krótko opisać wykonaną pracę (np. co przedstawia, jaką techniką została wykonana, z czym może się kojarzyć, jakie emocje wywołuje, itp.),
  • zrobić zdjęcie (cała fotografia powinna zawierać wykonaną pracę plastyczną; postaraj się ją umieścić w kadrze tak, aby nie było widać marginesów z powierzchnią, na której leży),
  • termin 17.03.2020 - 24.03.2020 przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W wiadomości z przesłaną pracą i opisem pamiętaj o danych autora

(imię i nazwisko, klasa)

Komisja konkursowa wybierze 5 najpiękniejszych prac, których autorzy otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Docenimy wszystkie nadesłane prace. Uczniowie twórczo zaangażowani otrzymają dodatkową ocenę z aktywności na plastyce.

Wykonaj piękną pracę plastyczną i pochwal się nią!

Organizacja i koordynacja:

Joanna Sierzputowska