KARTKA BOŻONARODZENIOWA

 

Boże Narodzenie to magiczny czas i doskonała okazja, żeby wysyłać kartki świąteczne. Przesyłanie życzeń to wspaniała tradycja, którą warto pielęgnować. Kultywując tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia, serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas   I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Cele konkursu:

  • kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia
  • rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych)
  • rozwijanie wyobraźni, zdolności manualnych i wrażliwości estetycznej

 

Regulamin:

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III i podzielony na trzy kategorie wiekowe:

- uczniowie kl. I

- uczniowie kl. II

- uczniowie kl. III

Prace zgłoszone do konkursu powinny zostać wykonane:

na kartce formatu A5 (złożony na pół format A4);

w dowolnej technice i z różnych materiałów (z zastrzeżeniem wykorzystania gotowych elementów oraz techniki komputerowej);

Pracę należy wykonać w domu i zrobić zdjęcie (najlepiej z autorem pracy), które należy wysłać mailem do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą;

Jury, oceniając pracę, będzie brało pod uwagę estetykę wykonania, oryginalność i pomysłowość, zgodność pracy z tematem oraz samodzielność wykonania.

Prace prosimy wysyłać do dnia 15.12.2020 r.

Organizatorzy:

Katarzyna Górska

Magdalena Szczuka