Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021

Witajcie!
Wielkimi krokami zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbędzie się 31 stycznia. Nasza szkoła, podobnie jak w poprzednim roku, swoimi działaniami chce wesprzeć Orkiestrę Jurka Owsiaka. Ten finał będzie inny, jak cały poprzedni rok. Ale nie chcemy rezygnować z naszego zaangażowania.  

W zeszłym roku udało nam się spotkać przy stole, podczas Drugiego Śniadania w Trójce.

W tym roku z wiadomych względów, nie jest to możliwe. Ale mamy pomysł na inne formy działania.
Pierwszą  z nich jest jest założenie naszej szkolnej e-skarbonki, do której nasza trójkowa społeczność może wrzucić swój grosik. Od dziś uruchamiamy naszą zbiórkę.
Link do niej:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/jk3mwb

Wpłacać mogą nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice uczniów, nasi absolwenci, jak także każda inna osoba, niezwiązana ze szkołą, która ma ochotę wesprzeć WOŚP.
Poza e-skarbonką, mamy zamiar zaangażować się poprzez udział 31 stycznia w wydarzeniach, które będą miały miejsce na terenie Iławy. Jako szkoła mająca za patrona Polskich Olimpijczyków chcemy spędzić ten dzień na sportowo. O wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.

Z pozdrowieniami,
Dyrekcja Szkoły