Trójka zagra z WOŚP na sportowo!

Jako szkoła im. Polskich Olimpijczyków chcemy uczyć się jak żyć aktywnie. Niebawem nadarzy się ku temu okazja.
Przed nami 29. finał WOŚP.
Rozpoczęliśmy już nasze działania na rzecz orkiestry zakładając naszą e-skarbonkę.
Dla przypomnienia: 👇
A teraz nasza kolejna propozycja dla uczniów, rodziców, nauczycieli i naszych przyjaciół.
Chcemy się przyłączyć do niezwykłego wydarzenia.
Akademia Sportu i Rekreacji Let's Go 40+ organizuje próbę pobicia rekordu Guinnessa w organizacji sztafety nordic walking.
O szczegółach wydarzenia możecie przeczytać tu:👇
Chcemy zachęcić Was do wspólnego udziału w tym wydarzeniu. Nie trzeba wielkich umiejętności, bo przecież wystarczy umieć chodzić. Trzeba zabrać ze sobą kijki do nordic walking, trekingowe lub narciarskie. Jeśli ich nie macie spróbujcie je pożyczyć. Czekamy na Was  31 stycznia przy amfiteatrze od 18:00 do 20:00.
Jeśli macie poniżej 10 lat koniecznie spróbujcie namówić swoich rodziców do wspólnego udziału w tej niezwykłej sztafecie. Liczymy na udział naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Ze względu na reżim sanitarny będziemy chodzić w 5 osobowych zespołach, zachowując bezpieczny dystans.
Na starcie będzie wolontariusz WOŚP, któremu będzie okazja wrzucić grosik do puszki.
Abyśmy dobrze przygotowali się do udziału w imprezie zgłaszajcie się już dziś.
Drodzy uczniowie i rodzice! Zgłaszajcie swój udział u nauczycieli wychowania fizycznego, w Librusie lub osobiście.
Nasi Trójkowi wuefiści odpowiedzą na Wasze pytania i wątpliwości.
Obiecujemy piękną fotorelację z wydarzenia.

Życzymy odwagi!
Do zobaczenia 31 stycznia,