W ferie nie ma nudy

W ferie nie ma nudy- taka dewiza przyświecała cyklowi zajęć sportowych i artystycznych, które odbywały się w naszej szkole podczas zimowych ferii. Uczniowie, uczęszczający na zajęcia plastyczne ( 30.II. 2017- 03.II. 2017), mieli możliwość poznać nowe, ciekawe techniki malarskie, graficzne, przenieść się w świat projektowania odzieży oraz biżuterii. Efekt końcowy to oczywiście przepiękne, kolorowe prace, świadczące o wielkim potencjale twórczym i nieograniczonej fantazji naszych uczniów. Zajęcia artystyczne prowadziły Panie: Wiesława Klimek oraz Joanna Sierzputowska. Pieczę nad przebiegiem zajęć sprawowała Pani Dyrektor Barbara Żuchowska, która była codziennym i  mile witanym przez dzieci gościem.

Zapraszamy do galerii fotografii!