Szkolny Konkurs Recytatorski Klas I-III

26 kwietnia 2017r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III. Celem spotkania była m. in. popularyzacja poezji, rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich. Każdy uczestnik konkursu  włożył dużo pracy i starań, by jego występ był niezapomniany. Dzieci wykazały się talentem recytatorskim, a przy tym dużą odwagą pokonując swoją nieśmiałość przed szeroką publicznością. Występy uczestników podobały się zarówno członkom jury jak i  publiczności. Zwycięzców wyłoniło  jury w składzie: dyrektor p. Barbara Żuchowska, p. Edyta Komsta, p. Ewa Tomaszewska, p. Jolanta Chalińska  oraz prowadząca  konkurs  p. Joanna Dombek.

Uwaga! Na  eliminacje  miejskie, które  odbędą  się  5 maja 2017 r. o godz. 9.00  w  Kinoteatrze Pasja zostali wytypowani: Arkadiusz Paczkowski i Anna Iwaniuk.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

Laureaci konkursu:  Klasy I