Z lekturą za pan brat

 

           W SSP3 w Iławie odbył się finał konkursu czytelniczego dla klas II i III pod tytułem „Z lekturą za pan brat”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów, a jego przebieg nadzorowała pani dyrektor Barbara Żuchowska. W trakcie klasowych zmagań uczniowie wykazywali się znajomością wybranych lektur szkolnych.

           Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: wśród klas II pierwsze miejsce kl. II e (M. Bałdyga i M. Kulesza), drugie miejsce kl. II b (Z. Wiatrak i J. Chojecka) i kl. II f (K. Podwalska, F. Pachniewski), miejsce trzecie kl. II i (K. Łątkowska, Z. Lewicka). W klasach III pierwsze miejsce zajęła kl. III e (O. Gołaszewska. K. Jasińska), drugie miejsce należało do klas III c (M. Racki, K. Dziedziak), kl. III f M. Kwietko-Bębnowski, A. Paczkowska), kl. III g (A. Wieczorek, I. Gaweł) oraz miejsce trzecie kl. III a (N. Rucińska, N. Nawrocki).

Konkurs przygotowały i prowadziły panie: E. Tomaszewska, K. Zdziebłowska, M. Szczuka. Więcej zdjęć                                                         Tekst: Katarzyna Zdziebłowska