Sportowe Święto Szkoły

1 czerwca był w naszej szkole obchodzony jako Święto Szkoły - no i oczywiście - Dzień Dziecka.

Nauczyciele wychowania fizycznego, przy współpracy nauczycieli innych przedmiotów, zorganizowali Piknik Sportowy pod hasłem " Poznajemy dyscypliny olimpijskie".

Na  boisku ze sztuczną trawą, nieopodal stadionu, uczniowie naszej szkoły mogli poznać dyscypliny sportowe, poprzez wykonywanie zadań sprawnościowych na 19 stanowiskach.

Każdy mógł zawiązać węzeł żeglarski, porzucać piłką do rugby, powiosłować na  ergometrze, czy też wystartować do biegu z bloków startowych.

Piknik sportowy był świetną okazją do dobrej zabawy, integracji zespołów klasowych, a jednocześnie poznania dyscyplin, które są mało popularne wśród uczniów "Trójki".

To był udany dzień:) Zobacz zdjęcia

Tekst, pomysł oraz organizacja imprezy: Katarzyna Grabkowska