Moje hobby

 

Od marca do maja w klasie III e realizowany był cykl zajęć pt. „Moje hobby, moje zainteresowanie” Celem zajęć było rozwijanie zainteresowań i pasji uczniów, wskazywanie pomysłów na spędzanie wolnego czasu oraz integracja zespołu klasowego. Podczas zajęć chętni uczniowie prezentowali swoje hobby, pokazywali kolekcje, zachęcali do poznawania nowych rzeczy swoich rówieśników. Uczniowie chętnie i z dużym zaangażowaniem przygotowywali się do swoich prezentacji, przynosili różne rzeczy, które są istotne w realizacji ich pasji, dzielili się sukcesami i prezentowali swoje umiejętności. Przygotowywali quizy dla kolegów i koleżanek oraz niespodzianki. Słuchający zadawali pytania i mieli okazję aktywnie uczestniczyć w niektórych prezentacjach. Zobacz zdjęcia

Wychowawca: Katarzyna Zdziebłowska