Do wszystkich przyjaciół zwierząt…

Informujemy, że na początku października rozpoczęliśmy ogólnoszkolną  akcję: „Pomagamy bezdomnym zwierzętom przetrwać zimę” w ramach której zbieramy dary:  suchą i  mokrą karmę dla psów i kotów, koce, poduszki, środki pielęgnacji dla zwierząt, pojemniki i miski na karmę, które przekażemy dla lokalnego SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT w  IŁAWIE.

Celem akcji jest uwrażliwienie dzieci, młodzieży  na los bezbronnych, bezdomnych, często porzuconych w chorobie na pastwę losu, zwierząt, nauka odpowiedzialności i empatii. Akcja ma miejsce w naszej szkole już poraz trzeci. Zbiórka darów będzie trwała do 25 października w świetlicy szkolnej. Dotychczasowym darczyńcom  serdecznie dziękujemy za okazaną troskę i wsparcie. Wszystkich uczniów i rodziców zachęcamy do udziału w akcji. Pamiętajmy!

„Miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt” – dla każdego z nas paczka, puszka karmy to tak niewiele, wspólnym zaangażowaniem możemy zdziałać całkiem sporo!!! Nie ociągaj się!!! Dołącz do nas!!!

Justyna Klimek