Relacja z konkursu "Sing to Bling" 2018

23 marca odbył się w naszej „Trójce” szkolny konkurs piosenki angielskiej „Sing to Bling”. Do konkursu przystąpiła piątka uczestniczek. Każda z nich zaprezentowała jury oraz publiczności po dwa przygotowane utwory. Dziewczęta, choć w nielicznym gronie, wspaniale zaprezentowały się na scenie dając popis swoich umiejętności wokalnych. Widownia składająca się z klas I-IV żywo reagowała na poszczególne utwory –podśpiewując pod nosem, wyklaskując rytm czy też machając rękoma nad głową.

Po wysłuchaniu wszystkich utworów, jury składające się z p. Agnieszki Góralskiej, Aliny Jasińskiej oraz Anny Sendzik zadecydowało o kolejności zdobytych miejsc przez nasze młode wokalistki:

I miejsce - Julia Konkol  (kl. VII e)

II miejsce – Antonina Dąbrowska  (kl. V b)

III miejsce – Malwina Ruczyńska (kl. VI d)

IV miejsce – Martyna Połeć (kl. VI e)

V miejsce – Julia Wojtiuk (kl. VI d)

Nagrody rozdała dziewczętom dyrektor szkoły p. B. Żuchowska gratulując odwagi, talentu oraz życząc kolejnych sukcesów.

Na koniec, chciałbym tu podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji konkursu. Pani Wiesławie Klimek za wykonanie przepięknych dekoracji. Pani Agnieszce Góralskiej za pomoc w koordynowaniu całego konkursu. Osobom zasiadającym w jury oraz Pani dyrektor, którzy znaleźli czas by wziąć udział w całym wydarzeniu. Podziękowania należą się też panom konserwatorom za przygotowanie sali.

Jednak największe podziękowania należą się uczestniczkom za wzięcie udziału w pierwszym ( od dłuższego czasu) tego typu konkursie. Wykazałyście się niesamowitą odwagą i wytrwałością w przygotowaniach – za co jestem Wam niezmiernie wdzięczny. Mam również nadzieję, że dzięki Wam w przyszłym roku więcej osób odważy się zgłosić do udziału w konkursie by sprawdzić swoje umiejętności. A nie wątpię, że wśród tylu uczniów znalazłoby się jeszcze mnóstwo ukrytych talentów. Do zaśpiewania za rok! :)

Zapraszam do galerii zdjęć :)

Tekst: Maciej Makowski