Konkurs Poezji Anglojęzycznej

26.04.2018r. odbył się konkurs poezji anglojęzycznej dla klas IV - VII. W rywalizacji uczestniczyło piętnastu uczniów, którzy pokazali jury oraz publiczności nie tylko umiejętności językowe, ale także ogromny talent aktorski. Komisja, pani E. Białobrzewska oraz organizatorzy: pani  S. Piątkowska i pan W. Roguszczak, po długich obradach zdecydowała przyznać pierwsze miejsce Antoninie Dąbrowskiej z klasy V b, drugie miejsce Amelii Licznerskiej z klasy V b oraz trzecie miejsce Oliwii Stasiuk z klasy IV c. Ponieważ wszystkie recytacje były niezwykłe, oceniający wyróżnili Julię Sagan z klasy VI b, Izę Bielawską z klasy VI b oraz Wiktorię Zechę z klasy VI b. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni upominkami. Więcej zdjęć

Serdecznie gratulujemy!