Festyn Rodzinny 2018

W sobotę 19 maja przy przepięknej pogodzie odbył się na boisku naszej szkoły oraz w sali gimnastycznej kolejny Festyn Rodzinny, przygotowany i przeprowadzony przez Radę Rodziców pod przewodnictwem pana Waldemara Myślińskiego.

Ideą tegorocznego festynu była integracja przez zabawę całej społeczności szkolnej. Imprezę otworzyła dyrektor szkoły pani Barbara Żuchowska w towarzystwie przewodniczącego Rady Rodziców, życząc wszystkim udanej zabawy. W programie festynu były gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, malowanie twarzy, kącik fryzur, foto budka, karaoke, występy chóru szkolnego „Tęczowe Nutki” oraz cieszące się ogromnym powodzeniem stoiska gastronomiczne. Można było skosztować domowych ciast, pierogów i na miejscu wyciskanych soków ze świeżych owoców. Najmłodsi ustawiali się w kolejce do pompowanej zjeżdżalni. Wszystkie te atrakcje sprawiły, że miło i w doskonałych humorach spędziliśmy ten czas razem. Zobacz zdjęcia