Relacja z dnia Św. Patryka :)

Moi drodzy! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dnia 15 marca ubrali się na zielono tak jak prosiliśmy – you’re awesome! : ) Tak jak informowaliśmy, tego dnia mogliście posłuchać na przerwach tradycyjnej, irlandzkiej muzyki – mamy nadzieję, że Wam się spodobała. Chcielibyśmy także podziękować wszystkim uczniom, którzy przygotowali plakaty informacyjne związane z dniem Św. Patryka. Dzięki Wam, wielu uczniów mogło dowiedzieć się czegoś nowego i interesującego. Dziękujemy także wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w zabawie związanej z szukaniem poukrywanych po szkole koniczynek. Wyniki tego mini konkursu poniżej:

Uczniowie, którzy odnaleźli koniczynki z pytaniami sprawdzającymi wiedzę o Irlandii:

1. miejsce : A. Nowicka, kl.IVf, H. Jankowski, kl.IVb i J. Skwara, kl. IVc –wszyscy po 6 punktów;
    2. miejsce: P. Martelska, P. Holiczko, kl. IVf,A. Czeszejko, kl.IVf,Kolim(?), kl. IVf, N. Kowalska, M. Otomanek, kl.IVf, Magda W., kl.IIa,O. Witkowski, kl.IVb,, J. Zieliński, kl. IVc, Ł. Gralka, kl. VId, A. Becmer- wszyscy po 3 pkt. (dane spisane z kartek z odpowiedziami)
    3. miejsce: H. Kamieńska, N. Piotrkowska, P. Lenartowicz i A.Lipowski (brak danych o klasie);

Uczniowie, którzy odnaleźli koniczynki bez pytań („Shamrock”):

P. Holiczko (6 koniczynek), M. Tomanek (5 koniczynek), H. Jankowski (2 koniczynki) oraz po jednej: Kalina Podwalska, Bartek Witkowski, Wiktoria Dzimbaq, Julia Chodecka, Artur Tworzowski, anonim z klasy VIId

Nagrody:

Za  I miejsce w konkursie wiedzy o Irlandii proponuje się ocenę najwyższą plus zwolnienie z jednej  odpowiedzi z języka angielskiego. Za II miejsce ocena najwyższa, bez zwolnienia z odpowiedzi. Za III miejsce ocena bardzo dobra.

Za zbieranie koniczynek w konkursie „Shamrock” proponujemy plus za aktywność z j. angielskiego oraz uścisk dłoni naszego szkolnego Irlandczyka z klasy III : )

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursach.

Zapraszamy też do galerii zdjęć :)