TRZYMAMY KCIUKI ZA SUKCES NASZYCH UCZENNIC

Zbliża się III etap XXIV edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy Przyrodniczo  - Ekologicznej pod hasłem: „Pracowite Pszczołowate”. Konkurs organizowany jest przez Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z siedzibą w Jerzwałdzie.

Uczennice z naszej szkoły, tj.:

ZOFIA KWIETKO-BĘBNOWSKA (VIc/e),

ZUZANNA KRAWEĆ (VId),

NIKOLA RUCKA (VIId)

ZUZANNA GAUDYN (VIIIe)

odniosły ogromny sukces podczas drugiego etapu konkursu, przeprowadzonego w marcu, zdobywając drużynowo 142 punkty po rozwiązaniu testu i zajmując 3 miejsce spośród 34 szkół podstawowych (łącznie 136 uczniów) z powiatu iławskiego, ostródzkiego i kwidzyńskiego, zmagających się o możliwość udziału w wielkim finale.

Do finału konkursu, który odbędzie się 28 maja br. zakwalifikowało się 11 drużyn z największą ilością punktów.

Nasze dziewczyny ciężko pracują, przygotowując się do ostatniego etapu. Cały czas trzymamy za nie kciuki i liczymy na zwycięskie trofeum J