Powiatowy Konkurs Plastyczny

W poniedziałek 20 maja w Starostwie Powiatowym w Iławie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. ,,Podwodny świat ‘’, który został zorganizowany pod patronatem Starosty Powiatu Iławskiego Bartosza Bielawskiego.

Do konkursu nadesłano 386 prac. Jury nagrodziło 22 z nich, w siedmiu kategoriach wiekowych. Nagrody ufundował Starosta Powiatu Iławskiego.

W konkursie tym swoje prace zaprezentowali również uczniowie naszej szkoły.

Troje z nich zostało laureatami:

- w kategorii klasy 1 – III miejsce zajęła uczennica klasy I a Anita Pepłowska ( wychowawca – p. Beata Ostaszewska )

- w kategorii klasy 2 – II miejsce zajął uczeń klasy II d   Bartosz Żbikowski (wychowawca – p. Grażyna Ziomek )

- w kategorii klasy 3 – III miejsce zajęła uczennica klasy III b Jagoda Cyrana (wychowawca – p. Joanna Dombek )

Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy III b Nikola Przybysz (wychowawca – p. Joanna  Dombek )

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Zobacz zdjęcia