Wycieczki szkolne 2018/2019
Zestawienie wycieczek i wyjazdów klasowych w roku szkolnym 2018/2019.
LP |
KLASA |
WYCHOWAWCA |
MIEJSCE WYCIECZKI |
1. |
I a |
Beata Ostaszewska |
odwołana |
2. |
I b |
Ewa Mazurewicz |
Olsztynek- skansen, huta szkła
|
3. |
I c |
Iwona Chodakowska |
Kacze Bagno- warsztaty: gra na bębnach, ceramika, łucznictwo, pieczenie chleba, pieczenie kiełbasek nad ogniskiem. |
4. |
I d |
Anna Barbarska |
Kacze Bagno- warsztaty: gra na bębnach, ceramika, łucznictwo, pieczenie chleba, pieczenie kiełbasek nad ogniskiem. |
5. |
II a |
Katarzyna Więckiewicz |
Toruń- Muzeum piernika; Grębocin- Muzeum papiernictwa |
6. |
II b |
Elżbieta Kozibska |
Olsztynek- skansen, huta szkła; Olsztyn- rewia na lodzie ‘Królowa Śniegu” |
7. |
II c |
Mariola Wegner |
Olsztynek- skansen, huta szkła; Olsztyn- rewia na lodzie ‘Królowa Śniegu” |
8. |
II d |
Grażyna Ziomek |
Toruń- Muzeum piernika; Grębocin- Muzeum papiernictwa; |
9. |
III a |
Magdalena Szczuka |
Olsztyn- rewia na lodzie „Królowa Śniegu”, planetarium |
10. |
III b |
Joanna Dombek |
Olsztyn- rewia na lodzie „Królowa Śniegu”, planetarium; Windyki- piknik |
11. |
IV a |
Katarzyna Grabkowska |
Olsztyn- UWM- warsztaty „Noc biologów”; Kulka- piknik integracyjny |
12. |
IV b |
Dorota Świtaj |
Gdańsk-Muzeum II wojny światowej, Hewelianum, Starówka; Biskupin- festyn archeologiczny; Elbląg- teatr, spektakl „Dziewczynka z zapałkami” |
13. |
IV c |
Jolanta Kopczyńska |
Gdańsk- Hewelianum, Starówka, ZOO, kino; Olsztyn –rewia na lodzie „Królowa Śniegu”; Spływ kajakowy po Jezioraku |
14. |
IV d |
Ewa Szczypska |
Elbląg- teatr spektakl pt. „Opowieść wigilijna”; Gdynia- Centrum Eksperymentu, okręt „Błyskawica”, żaglowiec „Dar Młodzieży” |
15. |
IV e |
Alina Jasińska |
Elbląg- teatr spektakl pt. „Opowieść wigilijna”; Gdynia- Centrum Eksperymentu, okręt „Błyskawica”, żaglowiec „Dar Młodzieży” |
16. |
IV f |
Marta Projs |
Gdańsk- Hewelianum, Starówka, ZOO, kino; Elbląg- teatr, spektakl „Tajemniczy ogród” |
17. |
V a |
Sylwia Lewndowska |
Gdańsk-Muzeum II wojny światowej, Hewelianum, Starówka; Biskupin- festyn archeologiczny; Elbląg- teatr, spektakl „Dziewczynka z zapałkami” |
18. |
V b |
Sławomira Piątkowska |
Gdańsk- Westerplatte, kino; Kulka- biwak integracyjny |
19. |
V c |
Joanna Sierzputowska |
Olsztynek- skansen, huta szkła; Toruń- teatr, dom Kopernika, warsztaty pieczenia pierników
|
20. |
V d |
Jolanta Dumkiewicz |
Łapino- 3-dniowy biwak integracyjny |
21. |
V e |
Mariusz Olęcki |
Kacze Bagno- dwudniowy biwak integracyjny |
22. |
VI a |
Edyta Komsta |
Elbląg- spektakl „Tajemniczy ogród”; Łapino- przełożona na wrzesień |
23. |
VI b |
Wojciech Roguszczak |
Gdańsk- Westerplatte, kino |
24. |
VI c |
Grażyna Stolarska |
Elbląg- spektakl „Tajemniczy ogród”; Łapino- przełożona na wrzesień; Toruń- międzynarodowy meeting lekkoatletyczny „Copernicus cup” (opiekun p. Jolanta Kopczyńska) |
25. |
VI d |
Marek Słupski |
Elbląg- spektakl „Opowieść wigilijna”; Kulka- 3-dniowy biwak integracyjny |
26. |
VI e |
Urszula Wieńska |
Łapino- 3-dniowy biwak integracyjny |
27. |
VII a |
Jadwiga Maślana |
Elbląg- spektakl „Tajemniczy ogród”
|
28. |
VII b |
Aneta Dziopa |
Elbląg- teatr, spektakl „Tajemniczy ogród”; Łapino- 3-dniowy biwak integracyjny |
29. |
VII d |
Maciej Makowski |
Elbląg- teatr, spektakl „Tajemniczy ogród”; Warszawa- „Hangar 6-4-6” Pałac Kultury i Nauki, Łazienki |
30. |
VII e |
Hanna Nowicka |
Elbląg- spektakl „Opowieść wigilijna”
|
31. |
VIII a |
Justyna Łęgowska |
Elbląg- teatr, spektakl „Tajemniczy ogród” |
32. |
VIII e |
Edyta Meredyk- Szczesiak |
Elbląg- teatr, spektakl „Tajemniczy ogród” |
33. |
VIII f |
Wiesława Klimek |
___________________ |