Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

      

2 września o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej rozpoczęła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. Uroczystość  zaszczycił swoją obecnością Burmistrz miasta pan Dawid Kopaczewski oraz dwoje przedstawicieli  pokolenia „Dzieci Wojny” w związku z ogólnopolską akcją pod hasłem „Przerwany Marsz”.

Do wszystkich zebranych  przemówiła nowa dyrektor szkoły pani Grażyna Stolarska, która powitała wszystkich zebranych , a następnie  przedstawiła swoich zastępców panie: Jolantę Chalińską i Katarzynę Grabkowską, podziękowała panu Burmistrzowi za obecność i wyraziła wolę współpracy z samorządem dla dobra całej społeczności szkolnej. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, witając ich serdecznie w progach naszej szkoły i zapewniając, że dołoży wszelkich starań , aby czuli się w naszej szkole dobrze. Wszystkim uczniom życzyła wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Głos zabrał również Burmistrz miasta pan Dawid Kopaczewski. Zapewnił wszystkich, że edukacja jest priorytetem w działaniach samorządu miasta. Słowa podziękowania i uznania dla ich tragicznych losów skierował do obecnych na uroczystości przedstawicieli pokolenia „Dzieci Wojny”. Po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami klas. Zobacz zdjecia