PIERWSZAKI W SZKOLE

Uczniowie klas pierwszych 2 września z wielkim zaciekawieniem przekroczyli próg szkoły i dołączyli do naszej wielkiej „szkolnej rodzinki”, od tego czasu poznawali zasady jej funkcjonowania.

Było zwiedzanie szkoły, zabawy integrujące grupę, wzajemne poznawanie się, dowiadywanie ciekawych rzeczy o nowych kolegach i koleżankach. Szybko odnalazły się w nowym miejscu i doskonale sobie radzą.  Chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez swoje panie wychowawczynie i radośnie spędzają czas podczas przerw gdzie bawią się wspólnie z dziećmi z innych klas. Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w pracy i nauce, aby szkoła stała się miejscem rozwoju ich uzdolnień i zainteresowań, jak również miejscem radości i wielu przyjaźni, a czas spędzony w szkole był intelektualną przygodą i zarazem mądrą zabawą wypełnioną twórczą energią. Więcej zdjęć

K. Zdziebłowska, M. Szczuka