Biegi Przełajowe

 

 

We wtorek 08.10.2019r.uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekkoatletycznych Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Iławie, przy stadionie miejskim. Nasza szkoła reprezentowana była przez 22 uczniów z klas V- tych, VI-tych i VII-mych. Najlepszy wynik spośród naszych zawodników osiągnął Miłosz Kłos z klasy V b, który w biegu na 800m zajął 8 miejsce i zakwalifikował się do finału wojewódzkiego.

Taką kwalifikację uzyskało tylko pierwszych 10 zawodników z każdej kategorii. Pozostali nasi chłopcy uplasowali się po środku 61osobowej grupy zawodników. Reprezentujący nas uczniowie klas szóstych, musieli przebiec dystans 1000m i zajęli odpowiednio miejsca od 18 do74. Najlepszym z nich był Jan Kotłowski z kl. VI d. Dystans 1000m miały do pokonania także dziewczęta z klas VII. Najszybciej z naszej szkoły pobiegła Wiktoria Wernerowicz  z kl. VII c, zajmując 13 miejsce.

Opiekunami  naszych zawodników byli nauczyciele wychowania fizycznego Jolanta Kopczyńska i Jakub Bobko. Więcej zdjęć