Sztafetowe Biegi Przełajowe

15.10.2019 r. na Stadionie Miejskim w Iławie nasi uczniowie brali udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy przy udziale Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Rywalizowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych chłopców tj.: rocznik 2007 i mł oraz rocznik 2005/2006. W obu przypadkach udało nam się zająć 4 miejsce. Poniżej przedstawiamy listę uczniów, którzy brali udział w zawodach biegowych.

Rocznik 2007 i mł.

Hubert Bajer, Szymon Kłosowski, Eliash Dębowski, Stanisław Szmidt, Jan Kotłowski, Maks Milas, Sebastian Lewicki, Filip Kłos, Kamil Sawicki, Maciej Migdał, Wiktor Bortkiewicz

Rocznik 2005/2006

Paweł Dreszler, Adrian Wojenkowski, Alan Migdał, Jakub Goldian, Michał Kamiński, Arkadiusz Dreszler, Nikodem Elert, Sebastian Siara, Marceli Solis, Patryk Sufleta. Zobacz zdjęcia

Michał Maśkiewicz