WYJAZD NA MECZ SIATKÓWKI!

 Nasza szkoła dzięki współpracy z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, organizuje nabór chętnych uczniów na wyjazd na mecz siatkówki: AZS Olsztyn- Czarni Radom, który odbędzie 26 października 2019 roku w Olsztynie. Oferta jest skierowana do uczniów klas V, VI, VII, VIII naszej szkoły. Wyjazd jest w całości sfinansowany przez ICTSiR (transport oraz bilet wstępu). 

W poniedziałek nauczyciele wychowania fizycznego utworzą listę, na którą mogą się zapisywać uczniowie chętni do kibicowania. Liczba miejsc jest ograniczona (20 osób). Nasi uczniowie będą pod opieką jednego z nauczycieli w-f. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu sportowym, jest to najwyższa "półka" polskiej siatkówki, kibicowanie w takim meczu wzbudza zawsze duże emocje i pokazuje dzieciom piękno sportu. Zgłoszenia do wtorku (22.10.19 ), do godziny 10.00.