W naszej szkole został zorganizowany Szkolny Konkurs Plastyczny „Święci i Błogosławieni Kościoła katolickiego” dla ucz. kl. I-VIII. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów życiem świętych i błogosławionych; rozwijanie aktywności twórczej uczniów; ukazanie wzorców życia chrześcijańskiego na przykładzie życia świętych i błogosławionych.

Komisja konkursowa w składzie: p. mgr Sławomira Piątkowska, p. mgr Dorota Świtaj, p. mgr Joanna Sierzputowska i p. mgr Małgorzata Weręgowska (SP nr 2) wyłonili następujących zwycięzców:

w kategorii klas I-III

I miejsce- Alicja Ołdak kl. I C

II miejsce- Dawid Drożdżyński kl. III A

III miejsce- Emilia Jasińska kl. III A

w kategorii klas IV-VIII

I miejsce- Aleksandra Ołdak kl. IV B

II miejsce- Kornelia Woźnowska kl. VI C

III miejsce- Vivien Świst kl. V E

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na apelu podsumowującym I semestr. Organizatorem konkursu i sponsorem nagród jest katechetka Monika Krzywkowska. Wiecej zdjec