Pomagamy świątecznie - wysyłamy kartki bożonarodzeniowe i organizujemy zbiórkę materiałów papierniczych

Przypominamy, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie wspomagania Zespołu Szkół Specjalnych  nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie. Jeśli chcesz podarować choremu rówieśnikowi uśmiech, przynieś samodzielnie wykonaną kartę bożonarodzeniową i zostaw ją swojemu wychowawcy lub nauczycielowi języka polskiego. W szkole prowadzona jest również zbiórka materiałów papierniczych (bloki, kredki, flamastry, plastelina, itp.), tak, by mogły umilić czas dzielnym uczniom.

Zapraszamy do niesienia uśmiechu i radości.

Artykuły papiernicze prosimy przynosić do opiekunek projektu p. Doroty Świtaj lub p. Marty Projs do końca listopada.

Dobro powraca! Dziękujemy!

Dorota Świtaj