Zdalny plan lekcji

Szanowni Rodzice i Uczniowie !

W związku z zaistniałą sytuacją i ograniczeniami wynikającymi z zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID – 19 Ministerstwo Edukacji Narodowej ograniczyło funkcjonowanie placówek  do 10 kwietnia 2020 r.

W tym czasie będzie prowadzona nauka na odległość. Wprowadzamy zdalny plan lekcji, który będzie umieszczony na stronie internetowej szkoły oraz w plikach szkoły na e –dzienniku. Pojawią się również kryteria oceniania. Nauka prowadzona na odległość będzie realizowana z wykorzystaniem materiałów udostępnionych przez nauczycieli, w szczególności tych rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przy układaniu planu staraliśmy się zróżnicować zajęcia ze szczególnym uwzględnieniem możliwości psychofizycznych ucznia. Rodziców proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, natomiast uczniom dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie i pracę zdalną. Mam nadzieję ,że wkrótce będziemy mogli powrócić do szkoły i realizować proces edukacyjny w normalnych warunkach.  

Wszystkie informacje i  komunikaty będziemy zamieszczać na stronie szkoły.

Życzę Państwu wytrwałości i zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Plan nauki zdalnej (kliknij tutaj)