Narodowe Czytanie 2023 - "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej

 

Fotorelacja

Szkoła Podstawowa nr 3 brała 9 września 2023 roku czynny udział w akcji pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej -  "Narodowym Czytaniu". Nasi uczniowie przygotowali fragmenty powieści Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". Młodzi czytelnicy przepięknie interpretowali fragmenty utworu przy akompaniamencie melodii granej na skrzypcach, również przez uczennicę naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie za wkład włożony w przygotowanie uczniów nauczycielom języka polskiego, a przede wszystkim dziękujemy uczniom Emilii i Julii Gembal, Marcelowi Anflikowi oraz Mai Cieciuch z klasy 8a, Alicji Ołdak, Wiwianie Listkowskiej, Liliannie Piaseckiej oraz Waleriji Hrytsiuk z klasy 5c. Impreza wypadła cudownie, niech żałuje ten, kto nie był.