Wyniki konkursu "Opowiem Ci legendę. Najpiękniejsze historie o Iławie"

 

Galeria zdjęć

UWAGA już są!! Wyniki konkursu "Opowiem Ci legendę. Najpiękniejsze historie o Iławie". Po długich i trudnych obradach jury wyłoniło laureatów konkursu literacko-plastycznego, pod patronatem Burmistrza Iławy Dawida Kopaczewskiego. Mamy laureatów-naszych uczniów, którzy wzięli udział w tym konkursie. Pod kierunkiem nauczycielek, pani Cecylii Cywińskiej, Marty Projs oraz Edyty Portjanko i Katarzyny Moszczyńskiej napisali ciekawe legendy o naszym mieście oraz wykonali piękne ilustracje. Możemy je podziwiać na wystawie w bibliotece szkolnej. Zapewne wiele z naszych prac znajdzie się w przygotowywanej publikacji, dotyczącej iławskich legend.
WYNIKI!
Prace literackie
I miejsce - Alicja Kowalska -  kl. II b,
II miejsce - Gabriela Dziugiewicz - kl. VII a,
III miejsce - Barbara Krajewska - kl. II b
Prace plastyczne:
I miejsce - Hanna Musińska - kl. 4 c.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za aktywny udział w tym konkursie.