Książki pod choinkę

W naszej szkole przeprowadzono akcję "Książki pod choinkę",której głównym celem było zebranie i przekazanie książek wychowankom Domu dla Dzieci Powiatu Iławskiego w Kisielicach. Udało się zebrać 50 nowych książek o różnej tematyce. Dodatkowo uczniowie naszej szkoły, na lekcjach plastyki wykonali piękne, świąteczne zakładki.

Następnie uczniowie z klas: V d i V f uczestniczyli w przygotowaniu świątecznej paczki. Książki pod choinkę wraz z życzeniami napisanymi przez uczennicę klasy VIII a Patrycję Kruszczyńską zostały przekazane podopiecznym Domu dla Dzieci w Kisielicach. Dodatkowym prezentem były cukierki zakupione ze środków zebranych podczas kiermaszu świątecznego zorganizowanego przez p. Monikę Krzywkowską. mamy nadzieję, że sprawiliśmy radość dzieciom, a dzięki książkom umilimy im świąteczny czas. Zobacz zdjecia