Nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021

W DNIACH 01 - 30.04.2020 TRWA REKRUTACJA UCZNIÓW DO NASZEJ PLACÓWKI

ABY DOKONAĆ ZAPISU DZIECKA DO SZKOŁY NALEŻY WYPEŁNIĆ DRUKI:

• ZGŁOSZENIE DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 - DOTYCZY DZIECI Z OBWODU
  • WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY-DOTYCZY DZIECI SPOZA OBWODU

OBYDWA DRUKI DO POBRANIA NA STRONIE SZKOŁY

ZAKŁADKA - STREFA RODZICA - BARDZO WAŻNE

WYPEŁNIONE DOKUMENTY PROSZĘ DOSTARCZYĆ:

• POCZTĄ NA ADRES: Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, ul. Niepodległości 11a14-200 Iława z dopiskiem REKRUTACJA, lub

• OSOBIŚCIE: zapakowane w kopertę i podpisane - DO SKRZYNKI PODAWCZEJ UMIESZCZONEJ PRZY WEJŚCIU GŁÓWNYM DO PLACÓWKI

Ze względów bezpieczeństwa Dyrekcja Szkoły rekomenduje przesyłanie dokumentów drogą mailową.

Wszelkich informacji na temat rekrutacji udzielamy wyłącznie telefonicznie: 89 648 50 71

w godzinach: 8.00-15.00.

Obwód należący do SP nr 3:

Aleja Jana Pawła II (od torów kolejowych do ulicy Dąbrowskiego), Aleja Pojednania, rotmistrza Józefa Alickiego, Władysława Bandurskiego, Norberta Barlickiego, św. Andrzeja Boboli, Wojciecha Bogusławskiego, Jana Brzechwy, Józefa Chełmońskiego, Karola Chodkiewicza, Fryderyka Chopina, Jarosława Dąbrowskiego, Działkowców, Juliana Fałata, Aleksandra Gierymskiego, Gustawa Gizewiusza, Mariana Gotowca, Artura Grottgera, Kazimierza Jagiellończyka, Michała Kajki, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Konstytucji 3 Maja, Wojciecha Kossaka, Kościelna, Tadeusza Kościuszki. Józefa Ignacego Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Lipowa, Lipowy Dwór, Kornela Makuszyńskiego, Jacka Malczewskiego, Jana Matejki. Mazurska, Ludwika Mierosławskiego, Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza, Gabriela Narutowicza, Niepodległości, Obrońców Westerplatte, Ignacego Paderewskiego, Plażowa, Polna, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Ireny Sendlerowej, Henryka Sienkiewicza, gen. Władysława Sikorskiego, Piotra Skargi, Juliusza Słowackiego, Jana III Sobieskiego (od torów kolejowych do ul. Królowej Jadwigi),Ludwika Solskiego, mjr. Henryka Sucharskiego, Sybiraków, Juliana Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Wielka Żuława, Józefa Wybickiego, Leona Wyczółkowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zalewska, Marii Zientary-Malewskiej.