Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

I semestr

UWAGA!

Proszę o wcześniejszy kontakt z nauczycielem przez e-dziennik

L.p.

Nazwisko

i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

godziny

Miejsce

spotkania

1.

Barbarska

Anna

Edukacja

wczesnoszkolna

Wtorek

12:50-13:35

Pokój nauczycielski

2.

Bernasiuk

Monika

Nauczyciel

wspomagający

Środa

8.50- 9.35

Pokój

nauczycielski

3.

Bobko

Jakub

Wychowanie

Fizyczne

 

 

4.

Borkowska

Kamila

Język

Polski

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój

nauczycielski

5.

Chodakowska

Iwona

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

13.50-14.25

pokój nauczycielski

6.

Dobrzańska- Migdał

Justyna

Przyroda

Biologia

Wtorek

11:45-12:30

Pokój

nauczycielski

7.

Dolewski

Leszek

Religia

Informatyka

Środa

8.50-9.35

Pokój nauczycielski

8.

Dombek

Joanna

Edukacja

Wczesnoszkolna

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

9.

Dumkiewicz

Jolanta

Biologia

Fizyka

WDŻ

Poniedziałek

12.50-13.25

Pokój nauczycielski

10.

Dziopa

Aneta

Matematyka

Środa

8:50-9:35

Pokój

nauczycielski

11.

Fabisiak

Kamila

Historia

 

 

12.

Górska

Katarzyna

Nauczyciel

Wspomagający

Środa

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

13.

Jarocka

Jolanta

Matematyka

Poniedziałek

13:35-14:20

Zaplecze 009

14.

Jasińska

Alina

Muzyka

Wtorek

13:50- 14:35

Sala 103

15.

Klimek

Wiesława

Technika

Wtorek

13.50-14.35

Pokój nauczycielski

16.

Komsta

Edyta

Język

Polski

Czwartek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

17.

Kopańska

Joanna

Nauczyciel

Wspomagający

Poniedziałek
10.40-11.25

Sala nr 1

18.

Budniewska- Treder

Ewelina

Nauczyciel

Wspomagający

Poniedziałek 10.40-11.25

Pokój nauczycielski

19.

Kopczyńska

Jolanta

Wychowanie

Fizyczne

Wtorek

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

20.

Kozibska

Elżbieta

Edukacja

Wczesnoszkolna

Czwartek
13.50 – 14.25

Pokój nauczycielski

21.

Krzywkowska

Monika

Religia

11.45-12.30

Piątek

Pokój nauczycielski

22.

Kuczmarska

Katarzyna

Język

Niemiecki

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

23.

Kuśmirek

Iga

Doradztwo

zawodowe

Środa

12.00-13.00

Gabinet pedagoga

24.

Laskowska

Justyna

Nauczyciel

wspomagający

Wtorek

13.50-14.35

Pokój nauczycielski

25.

Lewandowska

Mirosława

Nauczyciel

Wspomagający

Środa

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

26.

Lewandowska

Sylwia

Historia

EDB

Piątek

13.50 – 14.35

Pokój nauczycielski

27.

Łęgowska

Justyna

Biologia

Chemia

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

28.

Makowski

Maciej

Język

Angielski

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

29.

Makoś

Kamila

Religia

WDŻ

Środa

godz.9.45-10.30

Pokój nauczycielski

 

30.

Maśkiewicz

Michał

Wychowanie

Fizyczne

Poniedziałek

Godz. 11:45-12:30

Pokój w-f

31.

Maślana

Jadwiga

Geografia

Wtorek

13.50-14.35

Pokój nauczycielski

32.

Matuszewski

Marek

Informatyka

Środa

9.45-10.30

Sala 301

33.

Mazurewicz

Ewa

Edukacja

Wczesnoszkolna

Czwartek

8.50-9.35

Pokój nauczycielski

34.

Meredyk – Szczesiak

Edyta

Język

polski

środa

13:50 – 14:35

sala 108

35.

Michalewska

Jolanta

Wiedza

o społeczeństwie

 

 

36.

Michalska

Agnieszka

Historia

Wtorek

11.00-11.30

Pokój nauczycielski

37.

Olęcki

Mariusz

Matematyka

Piątek

11:45-12:30

Pokój nauczycielski

38.

Ostaszewska

Beata

Edukacja

Wczesnoszkolna

Środa
14.40 – 15.25

Zaplecze 210

39.

Piątkowska

Sławomira

Język

Angielski

Piątek

10:40 -11:25

Pokój

Nauczycielski

40.

Pielecka

Anna

Informatyka

Poniedziałek

12:50-13:30

 

41.

o.Prandzioch

Karol

Religia

 

 

42.

Projs

Marta

Język

Polski

Wtorek

9:45-10:30

Pokój nauczycielski

43.

Protasewicz

Marianna

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

12.30-13.15

Pokój nauczycielski

44.

Roguszczak

Wojciech

Język

angielski

Poniedziałek

10:40-11:25

Pokój

Nauczycielski

45.

Roszak

Joanna

Nauczyciel

Wspomagający

Środa
14.40 – 15.25

Zaplecze 210

46.

Roszak

Wiesław

Wychowanie

Fizyczne

czwartek 

15.25 - 16.10 

pokój nauczycieli

w-f 

47.

Roznerska

Małgorzata

Język

Angielski

Poniedziałek

9:45-11:25

Pokój

Nauczycielski

48.

Rykaczewska

Barbara

Nauczyciel

Wspomagający

Czwartek

8:00-8:45

Zaplecze 210

49.

Sendzik

Anna

Wychowanie

Fizyczne

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój n-lski wf

50.

Słupski

Marek

Matematyka

Poniedziałek

11:45-12:30

Pokój

Nauczycielski

51.

Sierzputowska

Joanna

Plastyka

Wtorek

8:50- 9:35

Pokój

Nauczycielski

52.

Szczuka

Magdalena

Nauczyciel wspomagający

Czwartek

11.45 – 12.30

Pokój nauczycielski

53.

Szczypska

Ewa

j. angielski

Czwartek

10:40-11:25

Pokój nauczycielski

54.

Świtaj

Dorota

Język polski

Środa

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

55.

Wegner

Mariola

Edukacja wczesnoszkolna

Poniedziałek13.50-14.35

Pokój nauczycielski

56.

Więckiewicz

Katarzyna

edukacja

wczesnoszkolna

Poniedziałek

10:40-11:25

Pokój

Nauczycielski

57

Zagrodzka

Joanna

Nauczyciel wspomagający

Poniedziałek

9.45-10.30

Pokój nauczycielski

58.

Zakrzewski

Marek

 

 

 

59.

Zdziebłowska

Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

Czwartek 9.45-10.30

Pokój nauczycielski

60.

Ziomek

Grażyna

edukacja

wczesnoszkolna

poniedziałek

1040-1125

Pokój

nauczycielski