X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 2 października po raz czwarty będziemy brali udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Już teraz zapraszamy uczniów do udziału w konkursie plastycznym:

„Kolorowa tabliczka mnożenia”

Cele konkursu:

• zachęcanie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia
  • rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych technik plastycznych)
  • rozwijanie wyobraźni, uzdolnień plastycznych i wrażliwości estetycznej

Regulamin:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas III-VI i podzielony na kategorie wiekowe:

- uczniowie kl. III

- uczniowie kl. IV

- uczniowie kl. V

- uczniowie kl. VI

2. Prace zgłoszone do konkursu powinny zostać wykonane:

na kartce formatu A3 lub A4;

• plakat powinien zawierać tabelkę tabliczki mnożenia, hasło promujące tabliczkę oraz symbol Dnia Tabliczki Mnożenia: SOWĘ;
  • wykonany w dowolnej technice i z różnych materiałów (z zastrzeżeniem wykorzystania gotowych elementów oraz techniki komputerowej);
  • prace należy wykonać w domu i zrobić zdjęcie (najlepiej z autorem pracy);
  • zdjęcie gotowej pracy należy wysłać mailem do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz podana klasa;
  • jury, oceniając pracę, będzie brało pod uwagę estetykę wykonania, oryginalność i pomysłowość, zgodność pracy z tematem oraz samodzielność.

Prace prosimy wysłać do dnia 30 września włącznie.

Koordynatorzy:

Katarzyna Górska