WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY O JANIE PAWLE II

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły Igor Ostrowski, Alina Kocięda, Zuzanna Śliziewicz, Alicja Ołdak, Valeria Hrytsiuk osiągnęli tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Janie Pawle II.
Uczniowie zostali przygotowani pod kierunkiem p. Moniki Krzywkowskiej. Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

