Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

I semestr

UWAGA!

Proszę o wcześniejszy kontakt z nauczycielem przez e-dziennik

L.p.

Nazwisko

i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

godziny

Miejsce

spotkania

1.

Barbarska

Anna

Edukacja

wczesnoszkolna

Wtorek

12:50-13:35

Pokój nauczycielski

2.

Bernasiuk

Monika

Nauczyciel

wspomagający

Środa

8.50- 9.35

Pokój

nauczycielski

3.

Bobko

Jakub

Wychowanie

Fizyczne

 

 

4.

Borkowska

Kamila

Język

Polski

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój

nauczycielski

5.

Chodakowska

Iwona

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

13.50-14.25

pokój nauczycielski

6.

Dobrzańska- Migdał

Justyna

Przyroda

Biologia

Wtorek

11:45-12:30

Pokój

nauczycielski

7.

Dolewski

Leszek

Religia

Informatyka

Środa

8.50-9.35

Pokój nauczycielski

8.

Dombek

Joanna

Edukacja

Wczesnoszkolna

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

9.

Dumkiewicz

Jolanta

Biologia

Fizyka

WDŻ

Poniedziałek

12.50-13.25

Pokój nauczycielski

10.

Dziopa

Aneta

Matematyka

Środa

8:50-9:35

Pokój

nauczycielski

11.

Fabisiak

Kamila

Historia

 

 

12.

Górska

Katarzyna

Nauczyciel

Wspomagający

Środa

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

13.

Jarocka

Jolanta

Matematyka

Poniedziałek

13:35-14:20

Zaplecze 009

14.

Jasińska

Alina

Muzyka

Wtorek

13:50- 14:35

Sala 103

15.

Klimek

Wiesława

Technika

Poniedziałek

13.50-14.35

Pokój nauczycielski

16.

Komsta

Edyta

Język

Polski

Czwartek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

17.

Kopańska

Joanna

Nauczyciel

Wspomagający

Poniedziałek
10.40-11.25

Sala nr 1

18.

Budniewska- Treder

Ewelina

Nauczyciel

Wspomagający

Poniedziałek 10.40-11.25

Pokój nauczycielski

19.

Kopczyńska

Jolanta

Wychowanie

Fizyczne

Wtorek

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

20.

Kozibska

Elżbieta

Edukacja

Wczesnoszkolna

Czwartek
13.50 – 14.25

Pokój nauczycielski

21.

Krzywkowska

Monika

Religia

11.45-12.30

Piątek

Pokój nauczycielski

22.

Kuczmarska

Katarzyna

Język

Niemiecki

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

23.

Kuśmirek

Iga

Doradztwo

zawodowe

Środa

12.00-13.00

Gabinet pedagoga

24.

Laskowska

Justyna

Nauczyciel

wspomagający

Wtorek

13.50-14.35

Pokój nauczycielski

25.

Lewandowska

Mirosława

Nauczyciel

Wspomagający

Środa

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

26.

Lewandowska

Sylwia

Historia

EDB

Piątek

13.50 – 14.35

Pokój nauczycielski

27.

Łęgowska

Justyna

Biologia

Chemia

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

28.

Makowski

Maciej

Język

Angielski

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

29.

Makoś

Kamila

Religia

WDŻ

Środa

godz.9.45-10.30

Pokój nauczycielski

 

30.

Maśkiewicz

Michał

Wychowanie

Fizyczne

Poniedziałek

Godz. 11:45-12:30

Pokój w-f

31.

Maślana

Jadwiga

Geografia

Wtorek

13.50-14.35

Pokój nauczycielski

32.

Matuszewski

Marek

Informatyka

Środa

9.45-10.30

Sala 301

33.

Mazurewicz

Ewa

Edukacja

Wczesnoszkolna

Czwartek

8.50-9.35

Pokój nauczycielski

34.

Meredyk – Szczesiak

Edyta

Język

polski

środa

13:50 – 14:35

sala 108

35.

Michalewska

Jolanta

Wiedza

o społeczeństwie

 

 

36.

Michalska

Agnieszka

Historia

Wtorek

11.00-11.30

Pokój nauczycielski

37.

Olęcki

Mariusz

Matematyka

Piątek

11:45-12:30

Pokój nauczycielski

38.

Ostaszewska

Beata

Edukacja

Wczesnoszkolna

Środa
14.40 – 15.25

Zaplecze 210

39.

Piątkowska

Sławomira

Język

Angielski

Piątek

10:40 -11:25

Pokój

Nauczycielski

40.

Pielecka

Anna

Informatyka

Poniedziałek

12:50-13:30

 

41.

o.Prandzioch

Karol

Religia

 

 

42.

Projs

Marta

Język

Polski

Wtorek

9:45-10:30

Pokój nauczycielski

43.

Protasewicz

Marianna

Edukacja

Wczesnoszkolna

Wtorek

12.30-13.15

Pokój nauczycielski

44.

Roguszczak

Wojciech

Język

angielski

Poniedziałek

10:40-11:25

Pokój

Nauczycielski

45.

Roszak

Joanna

Nauczyciel

Wspomagający

Środa
14.40 – 15.25

Zaplecze 210

46.

Roszak

Wiesław

Wychowanie

Fizyczne

czwartek 

15.25 - 16.10 

pokój nauczycieli

w-f 

47.

Roznerska

Małgorzata

Język

Angielski

Poniedziałek

9:45-11:25

Pokój

Nauczycielski

48.

Rykaczewska

Barbara

Nauczyciel

Wspomagający

Czwartek

8:00-8:45

Zaplecze 210

49.

Sendzik

Anna

Wychowanie

Fizyczne

Poniedziałek

11.45-12.30

Pokój n-lski wf

50.

Słupski

Marek

Matematyka

Poniedziałek

11:45-12:30

Pokój

Nauczycielski

51.

Sierzputowska

Joanna

Plastyka

Wtorek

8:50- 9:35

Pokój

Nauczycielski

52.

Szczuka

Magdalena

Nauczyciel wspomagający

Czwartek

11.45 – 12.30

Pokój nauczycielski

53.

Szczypska

Ewa

j. angielski

Czwartek

10:40-11:25

Pokój nauczycielski

54.

Świtaj

Dorota

Język polski

Środa

10.40-11.25

Pokój nauczycielski

55.

Wegner

Mariola

Edukacja wczesnoszkolna

Poniedziałek13.50-14.35

Pokój nauczycielski

56.

Więckiewicz

Katarzyna

edukacja

wczesnoszkolna

Poniedziałek

10:40-11:25

Pokój

Nauczycielski

57

Zagrodzka

Joanna

Nauczyciel wspomagający

Poniedziałek

9.45-10.30

Pokój nauczycielski

58.

Zakrzewski

Marek

 

 

 

59.

Zdziebłowska

Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna

Czwartek 9.45-10.30

Pokój nauczycielski

60.

Ziomek

Grażyna

edukacja

wczesnoszkolna

poniedziałek

1040-1125

Pokój

nauczycielski

 

Noc bibliotek - to już dziś!!!

Nasza szkoła weźmie w tym roku udział w "Nocy Bibliotek" organizowanej przez MBP w Iławie pod hasłem "Jeszcze więcej czytania, książek i bookcrossingu".  Ten książkowy happening odbędzie się w poniedziałek 7 października, o godz. 21.00 w parku za Kinoteatrem - przy ślimaku. Przyjdźcie, bowiem tego dnia… i o tej godzinie… rozdamy książki i zapalimy Was do czytania! Czekać na Was będą wolontariusze, którzy wręczą Wam  książki i… Iława będzie świecić przykładem. Możecie włączyć się do naszej akcji. Przynieście książkę, którą chcecie podzielić się z innymi, oświećcie park i zapalcie z nami Iławian do czytania.

Piknik w Zielonym Ranczo

W sobotę, 28.09.2019 r. w Szałkowie uczniowie z kl.Vc wraz z rodzicami i wychowawcą powitali jesień na Pikniku w Zielonym Ranczo. Początek imprezy nastąpił na przystani Skarbek, skąd kajakami uczestnicy popłynęli do Szałkowa, gdzie zabawom i konkurencjom  sportowym nie było końca. Gdy wszyscy troszkę się zmęczyli i zgłodnieli mogli odpocząć i posilić się przy ognisku  upiec  kiełbaski albo zjeść  ciasto  przywiezione przez rodziców.

Dzień chłopaka w Vc.

Chłopcy z klasy Vc w dniu swojego święta musieli wykazać się nie lada odwagą i pokonać swoje lęki aby wejść na  ratuszową wieżę i to w czasie deszczu. Przy okazji wraz z przewodnikiem, panem Dariuszem Paczkowskim i dziewczętami z klasy zwiedzili Urząd Miasta. Spotkał się z klasą sam pan Burmistrz Dawid Kopaczewski i życzył miłego dnia.

Nawiązaliśmy współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim

   Drodzy Uczniowie !!!

 

Jako Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, nawiązaliśmy

współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim, który w tym roku obchodzi

swoje setne urodziny.

Zależy nam , aby uczniowie naszej placówki , poznali  patrona, a

właściwie patronów , bo polskich Olimpijczyków są setki, wśród nich są

również osoby bezpośrednio związane z naszą szkołą. 

Będziemy powoli przedstawiać ich sylwetki, ale na początek niespodzianka...

Już od dziś dostępna jest nasza szkolna wystawa plansz edukacyjnych,

poświęcona Olimpizmowi.

Zapraszamy wszystkich uczniów do jej obejrzenia, a uczniowie klas VII I VIII ,

niech zrobią to szczególnie uważnie,  w grudniu zaprosimy Was do

udziału w Quizie Olimpijskim.

 

ZOBACZ WYSTAWĘ

 

 

IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

UWAGA !!!!
IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA !!!
PRZED NAMI, JUŻ WKRÓTCE WSPANIAŁE ZABAWY MATEMATYCZNE !!!
ODŚWIEŻAJCIE TABLICZKĘ MNOŻENIA , BO CZEKA WAS ŚWIETNA PRZYGODA
EDUKACYJNA !!!
INFORMACJE U NASZYCH SZKOLNYCH KOORDYNATORÓW -ZERKAJCIE NA PLAKATY !!!

Piknik inspiracji 2019 już za nami

5 Piknik Inspiracji już za nami. Jak zwykle było inspirująco . Uczniowie naszej szkoły mogli doświadczać, oglądać, powąchać i poczuć naukę w różnych jej formach i postaciach...Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia. 

Zobacz zdjęcia

 

Rodo

„Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pani Katarzyna Herok, mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018 / 2019

Kalendarz roku szkolnego 2018 / 2019

SP nr 3 w Iławie

 

 

Wrzesień

 

  • 03.09.2018 r. – Rozpoczęcie roku szkolnego

2018 / 2019 - godzina 9:00

  • 15.09.2018 r. Piknik Edukacyjny

  • 19.09.2018 r. – Spotkanie z rodzicami klas I-III 16.00

  • 20.09.2018 r. – Spotkanie z rodzicami klas IV-VIII 16.00

 

Październik

 

 

  • 12.10.2018 r. – Dzień Komisji Edukacji Narodowej

(dzień wolny zajęć dydaktycznych )

12.10.2018 r. – Ślubowanie uczniów klas I

 

Listopad

 

  • 01.11.2018 r. – Dzień ustawowo wolny

  • 02.11.2018 r. – Dzień wolny – odpracowany 15.09.2018 r.

  • 14.11.2018 r. – Spotkanie z rodzicami klas I-III 16.00

  • 15.11.2018 r. – Spotkanie z rodzicami klas IV - VIII 16.00

 

Grudzień

  • 21.12.2018 r. – Dzień Tradycji Bożonarodzeniowych

  • 24.12.2018 r. – 01.01.2019 r. – Przerwa świąteczna

 

 

 

Styczeń

  • 11.01.2019 r. – Rada klasyfikacyjna

  • 15.01.2019 r. – Rada plenarna

  • 16.01.2019 r.- Spotkanie z rodzicami klas I-III 16.00

  • 17.01.2019 r. - Spotkanie z rodzicami klas IV-VIII 16.00

  • 18.01.2019 r. – Bal karnawałowy

  • 18.01.2019 r. – Koniec I semestru

 

 

Luty

 

  • 21.01.2019 r. – 03.02.2019 r. – Ferie zimowe

  • 04.02.2019 r. – Początek II semestru

 

Marzec

 

  • --------------2019 r. - Rekolekcje

  • 20.03.2019 r. – Konsultacje z rodzicami klas I-III 16.00

  • 21.03.2019 r. – Konsultacje z rodzicami klas IV-VIII 16.00

 

Kwiecień

02.04.2019 r. – Dzień Autyzmu

  • 15, 16, 17.04.2019 r. – egzamin ósmoklasisty

  • 18.04 – 23.04.2019 r. – Przerwa świąteczna

  • 29 i 30.04.2019 r. – Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze ( dyżur )

 

 

Maj

  • 01.05.2019 r. – Dzień ustawowo wolny

  • 02.05.2019 r. - Dzień wolny – odpracowany 01.06.2018 r.

  • 03.05.2019 r. – Dzień ustawowo wolny

  • 15.05.2019 r. – Spotkanie z rodzicami klas I-III 16.00

  • 16.05.2019 r. – Spotkanie z rodzicami klas IV-VIII 16.00

 

 

 

Czerwiec

 

  • 01.06.2019 r. – Dzień Dziecka – Piknik Rodzinny

  • 14.06.2019 r. – Rada klasyfikacyjna

  • 18.06.2019 r. – Rada plenarna

  • 20.06.2019 r.- Dzień ustawowo wolny

  • 21.06.2019 r. – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS I-VII

 

  • 24.06.2019 r. - 31.08.2019 r. -

 

 

 

 

Kalendarz 2016/2017

 

WRZESIEŃ

 

  • 01.09.2016r. – UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO                                                     2016/2017- godzina 9:00
  • 24.09.2016r.    PIKNIK EDUKACYJNY
  • 21.09.2016r. – SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS I-III  16.00
  • 22.09.2016r. – SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS IV-VI  16.00

 

PAŹDZIERNIK

 

 

  • 14.10.2016r. – DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

       (dzień wolny zajęć dydaktycznych )

       uroczystości związane z 50 – leciem   szkoły

             21.10.2016r. – Ślubowanie uczniów klas I

  • 31.10.2016r. – DZIEŃ WOLNY  ( odpracowany 24.09.2016r. )

 

LISTOPAD

 

  • 01.11.2016r. – DZIEŃ  USTAWOWO WOLNY
  • 11.11.2016r. – DZIEŃ  USTAWOWO WOLNY
  • 17.11.2016r. – WYWIADÓWKA KLASY IV – VI 16.00
  • 16.11.2016r. – WYWIADÓWKA KLASY I – III  16.00

GRUDZIEŃ

  • 22.12.2016r. – DZIEŃ TRADYCJI BOŻONARODZENIOWYCH
  • 23.12.2016r. – 01.01.2017r. – ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

 

 

 

STYCZEŃ

  • 06.01.2017r.– DZIEŃ USTAWOWO WOLNY
  • 12.01.2017r. – RADA KLASYFIKACYJNA
  • 17.01.2017r. – RADA PLENARNA
  • 18.01.2017r.-  SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS IV-VI   16.00
  • 19.01.2017r. - SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS I-III   16.00

20.01.2017r.  BAL  KARNAWAŁOWY I - III                         

  • 20.01.2017r. – KONIEC  I  SEMESTRU     

 

LUTY

 

 

  • 23.01.2017r. – 05.02.2017r. – FERIE ZIMOWE
  • 06.02.2017r. – POCZĄTEK  II  SEMESTRU

 

MARZEC

31.03.2017r. – DZIEŃ AUTYZMU 

  •   22.03.2017r. – SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS I-III  16.00
  •   23.03.2017r. – SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS IV-VI  16.00

 

KWIECIEŃ

 

  • 13.04 – 18.04.2017r. – WIOSENNA PRZEWRWA ŚWIĄTECZNA

 

MAJ

  • 01.05.2017r. – DZIEŃ  USTAWOWO WOLNY
  • 02.05.2017r. -  DZIEŃ WOLNY ( odpracowany 12.05.2017r. )
  • 03.05.2017r. – DZIEŃ  USTAWOWO WOLNY
  • 04.05.2017r. –  DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
  • 05.05.2017r. –  DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
  • 12.05.2017r.  – FESTYN  RODZINNY
  • 17.05.2017r. – SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS I-III  16.00
  • 18.05.2017r. – SPOTKANIE Z RODZICAMI KLAS IV-VI  16.00

 

 

CZERWIEC

 

  • 01.06.2017r. – DZIEŃ DZIECKA – ŚWIĘTO SZKOŁY

                         DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

  • 15.06.2017. – (Boże Ciało) – DZIEŃ USTAWOWO WOLNY
  • 16.06.2017r. –  DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
  • 14.06.2017r. – RADA KLASYFIKACYJNA
  • 19.06.2017r. – RADA PLENARNA
  • 23.06.2017r. – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS I-VI
  • 26.06.2017r. - 31.08.2017r.  -  FERIE LETNIE

 

Konkursy

Tu znajdziesz informacje na temat zbliżających się konkursów w naszej szkole

Konkurs Matematyczny - Pingwin
- Dla klas 4 - 8
- Wpisowe 10 złotych
- Uczniów chcących wziąć udział w konkursie proszę o zgłaszanie się do swoich nauczycieli matematyki
- Zapisy do 30 października