„Samotny, bo niekochany”

           

25 listopada 2019 roku Dziecięce Koło Teatralne „Pierrot” pod opieką pań, Edyty Meredyk-Szczesiak i Doroty Świtaj, zaprezentowało podczas gali w Kinoteatrze Pasja w Iławie inscenizację pt. „Samotny, bo niekochany”. Sztuka została wystawiona z okazji jubileuszu 60 lat działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Miejsko-Gminny w Iławie.

            Widowisko opowiadało o samotnym chłopcu, który czuł się niekochany przez rodziców i swojego brata. Najbliżsi, zamiast cennego czasu przeznaczonego na wspólne rozmowy i rodzinnie spędzane chwile, obdarowywali go rzeczami materialnymi,  które nie rekompensowały mu samotności i braku miłości.

            W przedstawieniu wystąpili:

 Wiktoria Cackowska z klasy 7d – narrator i głos

Julia Gałecka z klasy 6b – samotny

 Zuzanna Bogusz z klasy 7d  – ojciec

 Zuzanna Kraweć z klasy 7d – matka

 Agnieszka Szczecińska z klasy 8e – brat

 Szymon Cyrana  z klasy 6c – chłopiec

 Martyna Iwańska z klasy 6b – chłopiec

 Oliwia Otręba z klasy 6b – nauczycielka

     - dobre duchy:

Wiktoria Siergiej z klasy 5b

Paulina Musielska z klasy 5b

 Tola Radzioch z klasy 5b

 Oliwia Kuczmarska z klasy 5b

 Nicola Zagórska z klasy 5b.