Podsumowanie akcji „Bezpieczny kontakt z psem”

W dniach 2-15 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbył się cykl spotkań edukacyjnych „Bezpieczny kontakt z psem” we współpracy z dogoterapeutą panem Dawidem Hajdasem oraz Hasanem, Keysi i Rosalie – owczarkami niemieckimi. Zajęcia odbywały się w klasach I-III oraz w świetlicy szkolnej.

W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z zasadami bezpiecznego kontaktu z psem. Pogłębili swoją wiedzę na temat prawidłowej opieki nad psem oraz o wynikających z tego obowiązkach. Zapoznali się również z informacjami o szkoleniach i pracy z psem. Uczniowie mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z psem, a także obserwacji umiejętności psów zdobytych podczas szkoleń.

Dziękujemy za poświęconym nam czas i liczymy na dalszą współpracę. Zobacz zdjęcia