Spotkanie świąteczne

W ostatnim tygodniu przed Bożym Narodzeniem w świetlicy szkolnej czas upłynął w świątecznej atmosferze. W poniedziałek, 16 grudnia odbyło się Spotkanie Świąteczne. Uczniowie recytowali wiersze o tematyce świątecznej oraz wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki. Po skończonym występie Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za piękny występ oraz życzyła wszystkim wesołych świąt.

Przez kolejne dni rozmawialiśmy o świętach Bożego Narodzenia. Omawialiśmy tradycje i obrzędy związane z tymi świętami. Czytaliśmy opowiadania wigilijne, rozmawialiśmy o tym, jak wyglądają święta oraz choinka w naszych rodzinach. Uczniowie wykonywali prace plastyczne o tematyce świątecznej, zimowe czapki oraz kartki świąteczne. Zobacz zdjęcia