W trosce o zdrowie

Ubiegły tydzień w świetlicy szkolnej poświęcony był tematom związanym ze zdrowiem. Uczniowie dowiedzieli się jakie witaminy są najważniejsze dla naszego organizmu oraz w jakich produktach spożywczych możemy je znaleźć. Podczas zajęć rozmawialiśmy również na temat zdrowego stylu życia oraz co należy robić, aby być zdrowym. Dzieci wykonały prace plastyczne związane z tematyką zdrowotną, a mianowicie zaprojektowały własną śniadaniówkę, zilustrowały zdrowy styl życia, a za pomocą farb namalowały owoce i warzywa.

W dniu 27.02.2020 r. w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Niedźwiedzia Polarnego. W związku z tym wydarzeniem uczniowie poznali różne ciekawostki związane z tym jakże interesującym zwierzęciem oraz uczestniczyli w quizie wiedzy o niedźwiedziach polarnych. Podsumowaniem tego święta było wykonanie prac plastycznych – wycinanie misiów oraz wyklejanie niedźwiedzi polarnych z waty. Zobacz zdjęcia