Bezpieczne ferie - spotkanie on-line z policjantką

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych wychowawcy świetlicy zorganizowali w dniu 20.01.2022r. spotkanie online z policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Iławie st. asp. Joanną Kwiatkowską. Pani policjantka przypomniała dzieciom o zagrożeniach czyhających  w trakcie ferii zimowych, powiedziała również jak ich uniknąć. Omówiła z uczniami zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu, przypomniała zasady postępowania wobec osób nieznajomych: „Nie ufaj”, „Nie rozmawiaj”. Zwróciła również uwagę na zasady właściwego zachowania się na drodze, będąc pieszym uczestnikiem ruchu drogowego. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.