Odwiedził nas pan dzielnicowy

Dnia 22 listopada świetlicę szkolną odwiedził w towarzystwie pani pedagog – pani Agnieszki Jakubowskiej -  pan asp. Dominik Siestrzewitowski – dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.  Tym razem pan Dominik zaskoczył zarówno wychowawców świetlicy jaki i świetliczan przychodząc z niespodzianką. Niczym Święty Mikołaj przyniósł dwa wielkie wory pluszowych zabawek dla podopiecznych ze świetlicy SP nr 3 w Iławie. Radość dzieci była ogromna. Niektóre z nich zaprzyjaźniły  się bardzo ze swoimi nowymi zabawkami  ; ) . Pamiętajmy,  że również o pluszowe zabawki należy dbać, by utrzymać je w czystości. Panu Dominikowi serdecznie dziękujemy za prezenty i zapraszamy częściej w odwiedziny  ; )  .