Z okazji WALENTYNEK…

Walentynki dla świetliczan SP nr 3 w Iławie to doskonała okazja, pretekst do plastyczno technicznych kreacji. 14 lutego to dzień nie tylko zakochanych, to również święto, w którym okazujemy uczucia bliskim, radość, wdzięczność  i szacunek, że są z nami.

W ogłoszonym z okazji „Walentynek” konkursie plastycznym wzięło udział liczne grono uczniów naszej świetlicy. Prace wyróżnione wyeksponowano na gazetce świetlicowej, a dziewięcioro uczniów otrzymało w nagrodę drobne upominki. Na szczególne wyróżnienie zasługują jednak Ci, którzy nie przepadają za formą plastyczną wyrażania siebie, a mimo to wykazali się talentem. Wniosek z tego płynie następujący: warto próbować, szlifować umiejętności swoje, bo nigdy nie wiadomo, w jakiej dziedzinie odkryjemy talent.

W konkursie opowiednio miejsca zajęli:

1.      Filip Szewczyk – kl. IIId

2.      Maja Cieciuch – kl.IIa

3.      Zuzanna Treder – kl Ic

4.      Oliwia Otręba – kl. IVb

5.      Vivien Świst – kl. IIIi

6.      Oliwier Szkamelski – kl. IIIi

7.      Michalina Bodnar – kl. IIIh

8.      Marika Kulesza – kl. Ib

9.      Alicja Kwiatkowska – kl. IIIh

Wszystkim atorom pięknych prac serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych świetlicowych konkursach ; )

Justyna Klimek