Dzień Babci i Dziadka

Świetliczanie również pamiętają o Dziadkach, powodów by im dziękować jest mnóstwo. Troska, nieustanna pomoc rodzicom, bezcenne doświadczenie, opieka nad wnukami, opowieści rodzinne, nauka jedynej prawdziwej historii, przekazywanie tradycji oraz wpajanie zasad moralnych to tylko niektóre powody by okazywać wdzięczność i szacunek każdego dnia naszym kochanym seniorom.

Uczniowie podczas zajęć w świetlicy chętnie opowiadali o swoich Dziadkach, namalowali ich portrety, które następnie wyeksponowano na szkolnej gazetce.

Drodzy Dziadkowie życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia oraz długich lat życia wypełnionych radością, szacunkiem i życzliwością.

Justyna Klimek